Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

S prázdninami se rozloučíme v Panském lese

Panský les

Symbolické rozloučení s prázdninami proběhne letos v Proboštově v lese. Konkrétně tuto sobotu 26. srpna od 9.00 do 13.00 hodin v Panském lese.

Akce s názvem Procházka s lesníkem je uspořádaná ve spolupráci s Lesy ČR. Výchozím stanovištěm bude vstup do Panského lesa od MŠ Pastelka. Připraveny budou lesní hry, lovecká kynologie, poznávání lesní zvěře, dřevin a bylin. 

V 11.00 proběhne komentovaná prohlídka Panského lesa s revírníkem. V případě velkého zájmu bude prohlídka průběžně opakována po celou dobu konání akce. Přijďte v sobotu do Panského lesa za zábavou, poznáním a pohybem na čerstvém vzduchu.

Procházka s lesníkem

Vytvořeno 23.8.2023 9:21:11 | přečteno 202x | roman.nesetril
 
load