Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________ Dominantou centra obce je budova Obecního úřadu Proboštov, která byla postavena v roce 2001.

Probošta

Slavnosti přinesou pestrý program. Novinkou jsou stará auta

Příprava Slavností obce Proboštov

Pohodlíčko se připravuje na sobotní Slavnosti obce Proboštov.

Program je pestrý, startuje ve 13.30 vztyčením vlajky a vystoupením dětí z MŠ Pastelka a ZŠ Proboštov. Na své si během slavností přijdou jak děti, tak dospělí, vyznavači country, rocku, středního proudu i disco a popu a hlavně dobré zábavy. Budou i soutěže o ceny, kolotoč, autodrom a další atrakce a samozřejmě také bohaté stánkové občerstvení. Ve 22.00 akci uzavře slavnostní ohňostroj.

Novinkou letošního roku je spanilá jízda a výstava automobilových veteránů. Spanilá jízda startuje ve 13.00 od pošty a projede trasou Proboštov - Přítkov - Dubí, Bystřice - Novosedlice - Proboštov. Kvůli výstavě starých aut bude v sobotu uzavřeno parkoviště u pošty. Děkujeme za pochopení a těšíme se na hojnou účast a setkání s vámi.

Slavnosti obce Proboštov 2022

Vytvořeno 8.9.2022 11:37:22 | přečteno 741x | roman.nesetril
 
load