Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Rybník Jaroslav uprostřed Panského lesa slouží jako chovný rybník. Je oblíbeným místem k procházkám a relaxaci.

Probošta

Slavnosti přinesou pestrý program. Novinkou jsou stará auta

Příprava Slavností obce Proboštov

Pohodlíčko se připravuje na sobotní Slavnosti obce Proboštov.

Program je pestrý, startuje ve 13.30 vztyčením vlajky a vystoupením dětí z MŠ Pastelka a ZŠ Proboštov. Na své si během slavností přijdou jak děti, tak dospělí, vyznavači country, rocku, středního proudu i disco a popu a hlavně dobré zábavy. Budou i soutěže o ceny, kolotoč, autodrom a další atrakce a samozřejmě také bohaté stánkové občerstvení. Ve 22.00 akci uzavře slavnostní ohňostroj.

Novinkou letošního roku je spanilá jízda a výstava automobilových veteránů. Spanilá jízda startuje ve 13.00 od pošty a projede trasou Proboštov - Přítkov - Dubí, Bystřice - Novosedlice - Proboštov. Kvůli výstavě starých aut bude v sobotu uzavřeno parkoviště u pošty. Děkujeme za pochopení a těšíme se na hojnou účast a setkání s vámi.

Slavnosti obce Proboštov 2022

Vytvořeno 8.9.2022 11:37:22 | přečteno 816x | roman.nesetril
 
load