Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Sobota bude v Proboštově nabitá akcemi

115. výročí založení české školy v Proboštově

První listopadová sobota přináší v Proboštově opravdu pestrý program od rána až do večera.

V areálu Základní školy Proboštov bude od 9.30 probíhat oslava 115. výročí otevření české školy v Proboštově. Po slavnostním zahájení bude následovat den otevřených dveří ve všech školních budovách s ukázkami moderních výukových prvků. V budově české školy bude ve spolupráci s paní kronikářkou připravený historický koutek. V 10.30 začne v nové tělocvičně školní akademie.

Od rána bude rovněž probíhat veřejný výlov rybníka Jaroslav v Panském lese pod taktovkou rybářů z MO ČRS Teplice. K dalšímu mistrovskému zápasu 1. A třídy nastoupí fotbalisté A týmu TJ Proboštov na svém hřišti ve 14.00 hodin. Jejich soupeřem bude nováček soutěže z Nového Sedla.

V 15.00 začne v areálu Pohodlíčko u Proboštovského rybníka Drakiáda spojená s tvůrčími dílničkami, možností dlabání vlastní dýně, soutěžemi pro děti a ukázkou techniky dobrovolných hasičů. Od 17.00 pak z Pohodlíčka vyrazí lampionový průvod kolem rybníka přes lesopark zpátky po hrázi do Pohodlíčka, kde budou po celou dobu akce otevřeny stánky s občerstvením.

Věříme, že si z této pestré nabídky vyberete a přejeme všem příjemnou zábavu!  

Vytvořeno 2.11.2022 9:20:46 | přečteno 706x | roman.nesetril
 
load