Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský rybník leží v centru obce. V přilehlém areálu Pohodlíčko se odehrává většina kulturních akcí v Proboštově. Oblíbené je velké dětské hřiště u rybníka. Rybník je rájem rybářů a milovníků vodního ptactva.

Probošta

Sobotní benefice v Pohodlíčku pomůže postiženým dětem

S kordem pro Jirku III

V sobotu od 13.00 proběhne v areálu Pohodlíčko u Proboštovského rybníku již šestý ročník benefiční akce S kordem pro Jirku.

Celý výtěžek akce je jako vždy určen postiženým dětem, tentokrát jde o Kačenku a Kryštofa. Vstupné je 100 Kč a mimo jiné se můžete těšit na velkou show krampus čertů z celé republiky, dvě šermířská vystoupení SHŠ Alotrium, spoustu dobré muziky, například v podání teplické kapely Blue Rocket, která se do Proboštova vrací po několika letech či výstavu kultovních výrobků nožířské firmy Mikov Mikulášovice. Občerstvení je zajištěno.

S kordem pro Jirku VI.

S kordem pro Jirku VI program. 

Vytvořeno 5.5.2022 10:43:54 | přečteno 356x | roman.nesetril
 
load