Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________ Dominantou centra obce je budova Obecního úřadu Proboštov, která byla postavena v roce 2001.

Probošta

Sobotní večer proběhne ve stylu slunné Itálie

Andrea Andrei, autor: agentura Gardes

V sobotu 9. listopadu čeká Proboštov další novinka kulturního kalendáře v podobě Italského večera na sále Sokolovny.

Během něho se můžete těšit na známé italské hity i gastroshow v podání zpívajícího kuchaře jménem Andrea Andrei. Rodilý Ital žije již nějaký čas v naší republice a mimo jiné naživo připraví dvě italské speciality, které budou účastníci večera moci ochutnat.

Také další program bude laděný do italského stylu, kromě diskotéky se tak můžete těšit třeba na unikátní italskou choreografii tanečnic z formace Bolly Ladies, připravenou na míru našemu programu. Zpestřením bude určitě rychlostní soutěž v pojídání špaget. Chybět nebude Italská diskotéka v podání DJ Milana. Na této akci se bude vybírat vstupné, které činí 100 korun.Vytvořeno 6.11.2019 8:22:36 | přečteno 305x | roman.nesetril
 
load