Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Rybník Jaroslav uprostřed Panského lesa slouží jako chovný rybník. Je oblíbeným místem k procházkám a relaxaci.

Probošta

UPOZORNĚNÍ: Obecní úřad Proboštov bude od 16. března pro veřejnost UZAVŘEN

Proboštov

Obecní úřad Proboštov je od 16 .3. 2020 UZAVŘEN a to až do odvolání. Žádáme všechny občany, kteří nemusí bezprostředně řešit urgentní případy, záležitosti na úřadě, ať odloží tyto záležitosti na pozdější dobu.


Potřebujete zaplatit nájem, poplatky atd.? Využijte bankovních převodů, platby složenkou přes přepážky bank a pošt, elektronické bankovnictví. Pokud nemůžete využít ani jeden z bezkontaktních způsobů platby pokladna bude otevřena vždy v pondělí a ve středu od 15.00 do 17. hod. Ke vstupu použijte zadní vchod, který vám bude otevřen po zazvonění na podatelnu.

Potřebujete doručit nabídku k výběrovému řízení? Pracovníci úřadu jsou v práci, dostavte se na úřad, zazvoňte u zadního vchodu a vyčkejte otevření úřadu, poté můžete řádně v podatelně podat vaši nabídku. Můžete případně využít pro kontaktování níže uvedený telefon.

Jste předvoláni k přestupkovému řízení? V pořádku, dostavte se v daném termínu předvolání k zadnímu vchodu, zazvoňte a vyčkejte otevření úřadu, můžete případně využít pro kontaktování výše uvedený telefon.

Potřebujete vyřídit jiný nutný úřední výkon, který nelze řešit bez osobního kontaktu? Domluvte si nejprve termín návštěvy telefonicky na níže uvedeném kontaktu podatelny, v případě řízení na stavebním úřadu na kontaktu vedoucí stavebního úřadu.

Prosíme všechny, aby maximálně využili bezkontaktní způsob komunikace, telefon, email, fax, datovou schránku, děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Důležitá čísla:
Bc Jana Čermáková, starostka: 417 532 782, 724 171 969
Roman Nešetřil, místostarosta: 417 534 740, 602 428 493
Podatelna: 417 532 791
Bc Jitka Králová, vedoucí stavebního úřadu: 417 532 784

Jana Čermáková, starostka Roman Nešetřil, místostarosta


Vytvořeno 13.3.2020 10:20:44 | přečteno 347x | roman.nesetril
 
load