Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________ Dominantou centra obce je budova Obecního úřadu Proboštov, která byla postavena v roce 2001.

Probošta

V pondělí a v úterý proběhne sbírka materiální pomoci oblastem postiženým ničivým tornádem

Pomoc oblastem postiženým tornádem

Hala na Lučinách bude centrem, kam můžete donést věci dle níže uvedeného seznamu pro Hodonínsko. Pomoci můžete také stejně postižené obci Stebno na Lounsku.

Vážení občané,

města Dubí a Hrob ve sdružení s obcemi Proboštov a Novosedlice si vás tímto dovolují požádat o pomoc při zajištění materiální sbírky pro postižené oblasti jižní Moravy. Požadavky na zajištění materiální pomoci jsou aktuálně zveřejňovány na fcb kulturního domu Hodonín: https://www.facebook.com/dkhodonin

V současné době jsou požadavky následující:

Sháníme aktuálně:

přepravní autobusy s řidiči
LEDNICE na KD !
veškeré nářadí
- energetické nápoje
- elektrocentrály
- party stany
+ čelovky, baterky, kolečka

Dále sháníme:

- rozbrušovačky
- reflexní vesty
- rukavice
- plachty na zastřešení
- OSB a dřevotřískové desky
- dřevěné latě
- hřebíky + pracovní načiní
- kanystry - benzin a nafta / elektrocentrály
- kýble na suť a jiný stavební materiál


Stop stav (nenoste):

- oblečení
- potraviny
- nápoje
- povlečení

V případě, že se chcete materiální sbírky zúčastnit, noste věci k hale technické správy Na Lučinách v Proboštově, a to ve dnech pondělí 28. 6. a úterý 29. 6. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonních číslech: 724 171 969 nebo 602 428 493.

Ve středu bude provedena nakládka sdružených měst a obcí. Odvoz do kulturního domu v Hodoníně proběhne po domluvě s panem ředitelem KD ve čtvrtek 1 7. 2021.
V případě, že to je možné, prosíme, abyste věci nosili zabalené a označené. Můžete připojit osobní vzkaz s podporou postižených.

Velmi prosíme občany, aby tuto informaci šířili i mezi své známé a blízké a nejlépe i stavební firmy (my tak učiníme také).

Pomoc obci Stebno, okres Louny

Jelikož je však postiženou oblastí i obec Stebno v okrese Louny, dovoluji si připojit odkaz města Louny na finanční podporu této oblasti:

Bc. Jana Životová, starostka obce Proboštov


Vytvořeno 26.6.2021 12:39:38 | přečteno 425x | roman.nesetril
 
load