Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský lesopark má bohatou historii. Přímo navazuje na Proboštovský rybník a je oblíbeným místem pro aktivní i pasivní odpočinek.

Probošta

V sobotu bude Pohodlíčko opět dunět rockovou muzikou. Přijedou i legendární SPS

V sobotu 27. července od 13.00 proběhne v areálu Pohodlíčko třetí ročník festivalu Rock u rybníka.

Ten si během krátké existence našel velké množství příznivců a zahrát si v Proboštově touží nejeden rockový či punkový muzikant. Proto již nyní je takřka kompletní program na rok 2020. Letos se můžeme těšit na návrat punkových bavičů Totální nasazení. Parta ze Slaného zahrála na prvním ročníku ještě v tříčlenném složení. Letos představí nejen čtvrtého kmenového člena kapely Pavla Pešatu, ale také skladby ze zbrusu nového CD Kazoo or die!

Velkou legendou mezi příznivci punku je pražská kapela SPS, která „Totáče“ na podiu vystřídá. Jako poslední pak vystoupí pražský Konfront se svým syrovým hardcore zpívaným slovensky (zpěvák pochází z Prievidzy).

První část programu patří tradičně regionálním kapelám. Úvod obstará juniorská parta Tarantule z Chabařovic, která letos vydala své první CD. Po nich nastoupí naopak matadoři The Rumble of Skulls z Ústí nad Labem. Jako třetí je Modlanská skládka, tradiční účastník festivalu a poslední z regionálních kapel jsou ústečtí showmani Točílas.

Věříme, že i letos se nás u rybníka sejde co nejvíce a užijeme si pořádný „nářez“.  K tomu by mohla přispět i večerní truck show, která je novinkou letošního ročníku. Vstupné je 100 korun, děti do 15 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P neplatí nic. Stejně jako na Vochomůrka Festu i tentokrát se budou používat vratné zálohované kelímky.

Vytvořeno 26.7.2019 8:22:11 | přečteno 1499x | roman.nesetril
 
load