Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Velikonoce v Proboštově budou nabité akcemi

Velikonoční jarmark 2022

Hned na pět akcí se můžete v Proboštově těšit během Velikonoc.

Na zelený čtvrtek, tedy ve čtvrtek 6. dubna od 13.00 proběhne v centru obce Velikonoční jarmark se spoustou dobrot i řemeslných výrobků. Chybět nebudou ani vepřové hody Proboštovské Bašty a točit se bude kromě klasiky také zelené velikonoční pivo. Pro děti bude vedle sladkostí a hraček ve stáncích připraveno malování na obličej a tvůrčí dílna v knihovně.

V pátek 7. dubna zazní v restauraci Sokolovna směs blues, folku a rocku v podání kapely Petra Börnerová Band. V Sokolovně budou v akcích pokračovat i v sobotu, kdy od 20.00 roztočí Velikonoční zábavu DJ Milan. V tento den se přidá i Bar U Draka, kde od 18.00 startuje Velikonoční sobota za doprovodu muzikantů Samuela a Marka.

Na neděli 9. dubna od 14.00 připravil Fan Club Valentino Rossi Proboštov nejen pro děti Hledání pokladu zajíčka Valeho. Akce proběhne u Proboštovského rybníka a kromě soutěžních stanovišť a malé dětské diskotéky bude zajištěno občerstvení a pro soutěžící a tančící děti sladké odměny. Věříme, že si z velikonoční kulturní nabídky vyberete a těšíme se na setkání s vámi.

Vytvořeno 3.4.2023 16:10:55 | přečteno 353x | roman.nesetril
 
load