Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský lesopark má bohatou historii. Přímo navazuje na Proboštovský rybník a je oblíbeným místem pro aktivní i pasivní odpočinek.

Probošta

Velikonočním jarmarkem začne jarní blok kulturních akcí v Proboštově

Jarmark v Proboštově

Jarmark se vrací do Proboštova! Ve čtvrtek 14. dubna od 13.00 proběhne na Náměstí Svobody v Proboštově Velikonoční jarmark.

Ve stáncích bude k dostání mnoho dobrot i pěkných věcí, zajištěno bude občerstvení, k tanci a poslechu zahraje country kapela Desperádi a v knihovně bude připravena Velikonoční tvůrčí dílna. Touto akcí také zahájí jarní kulturní program v Proboštově.

Těšit se během jara dále můžete v sobotu 30. dubna na Pálení čarodějnic, v sobotu 7. května na benefici S kordem pro Jirku a samozřejmě tradiční Antonínskou pouť, která letos proběhne 18. a 19. června. Věříme, že se vám akce budou líbit a zúčastníte se v hojném počtu.

Vytvořeno 8.3.2022 10:43:01 | přečteno 799x | roman.nesetril
 
load