Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Železniční zastávka Proboštov leží na páteřní trati Ústeckého kraje Děčín - Klášterec nad Ohří. Zastavují zde všechny osobní vlaky.

Probošta

Volby do krajského zastupitelstva provází hygienická opatření

Volby 2020, autor: Roman Nešetřil

V úterý 22. září započala v Proboštově a Přítkově distribuce obálek s volebními lístky pro volby do krajského zastupitelstva.

Ty se uskuteční 2. a 3. října a vzhledem k pandemii koronaviru je provází nezbytná hygienická opatření. Vedle lístků tak ve svých obálkách naleznete i leták se základními pokyny. Pokud nemáte nařízenou individuální karanténu nebo izolaci z důvodu COVID 19 volíte v běžné volební místnosti (obřadní síň radnice, kulturní dům pro Proboštov dle bydliště a MŠ U kočiček pro Přítkov) Ze závažných zdravotních důvodů můžete zažádat obecní úřad nebo volební komisi o volbu do přenosné urny.

Pokud máte nařízenou karanténu nebo izolaci v souvislosti s onemocněním COVID 19 volíte již ve středu 30. září od 7:00 do 15:00 hodin ze svého auta na stanovišti drive in, které je pro Teplicko umístěno u tzv. starých pokladen stadionu Na Stínadlech (viz plánek).

Volební stanoviště

Pokud vám tato možnost nevyhovuje, můžete si zažádat o volbu do zvláštní přenosné volební schránky v místě vašeho pobytu. Žádat je možné ode dneška do čtvrtka 1. října ve všední dny na zvláštní telefonní lince 773 031 725 v hodinách uvedených v letáku, který přinášíme jako další obrázek této zprávy.

Volby 2020 telefon

Vytvořeno 22.9.2020 11:05:19 | přečteno 564x | roman.nesetril
 
load