Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský lesopark má bohatou historii. Přímo navazuje na Proboštovský rybník a je oblíbeným místem pro aktivní i pasivní odpočinek.

Probošta

Volby rozhodly o novém složení zastupitelstva

Volby

V pátek a v sobotu proběhly na celém území ČR komunální volby, které rozhodly o složení zastupitelstev měst a obcí pro příští 4 roky.

V Proboštově byli do zastupitelstva zvoleni: Bc. Jana Životová, Roman Nešetřil, Jiří Petrželka, Václav Polák, Ing. Tomáš Minařík, Blanka Gaislerová (všichni Nezávislí Proboštov), Ing. Václav Betka, Stanislav Jordán (oba Chceme žít Proboštovem) a Alenka Antošová (KDU-ČSL).

Z celkem 2.216 oprávněných voličů přišlo v Proboštově a Přítkově k volbám 1.067 lidí, platných hlasů bylo 1.064. Volební účast v naší obci činila 48,15%. Děkujeme všem, kdo do volebních místností přišli.

Vytvořeno 26.9.2022 9:40:37 | přečteno 788x | roman.nesetril
 
load