Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. __________________________________ Rybník Vápenka v Přítkově mají v oblibě rybáři. Na vlastní nebezpečí je zde možné i koupání.

Probošta

Výlov proběhne o tomto víkendu. Doplní ho drakiáda a lampionový průvod

Rybář, autor: Roman Nešetřil

Den D nejen pro rybáře nastane v sobotu 6. listopadu ráno. Od rána bude probíhat dlouho očekávaný výlov Proboštovského rybníka

Přípravy začnou kolem osmé hodiny, samotný výlov by podle rybářů měl odstartovat přibližně v 10.00. V tu dobu také otevře stánek s teplým i studeným občerstvením, který bude v provozu až do večera. Z bezpečnostních důvodů bude uzavřen přístup na betonovou hráz, zájemci mohou výlov sledovat z ostatních břehů rybníka a musí přitom dbát na osobní bezpečnost. Podle rybářů se dá předpokládat, že výlov bude probíhat minimálně po oba víkendové dny.

Proboštovský rybník se začal vypouštět. Následovat bude výlov a revitalizace

V 15.00 hodin začne v areálu Pohodlíčko Drakiáda, kterou doplní soutěže v lukostřelbě a dětská diskotéka. Po setmění pak draky vystřídají lampiony, jejichž průvod se vydá na cestu kolem rybníka a lesoparkem. Lampiony si budou moci děti vyrobit v tvůrčí dílně, která proběhne v Místní knihovně Proboštov od 15.00 hodin. Těšíme se na hojnou účast!

Drakiáda 2021 

Vytvořeno 4.11.2021 11:34:50 | přečteno 718x | roman.nesetril
 
load