Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Rybník Jaroslav uprostřed Panského lesa slouží jako chovný rybník. Je oblíbeným místem k procházkám a relaxaci.

Probošta

Zábavy na terase Sokolovny zpestří proboštovské léto

 Vzhledem k velmi příznivým ohlasům na pouťovou zábavu na terase Sokolovny, rozhodli jsme se v akcích tohoto typu pokračovat.

Připravili jsme pro vás pásmo dalších tanečních zábav s názvem Letní parket Sokolovna. Celkem budou v průběhu prázdnin tři a to vždy v sobotu od 20.00 hodin. Jako první to rozjede 13. července oblíbený DJ Petr Štefanec, který se po letech vrátil do Proboštova při Masopustní zábavě, na níž naváže letním setem.

Další dvě zábavy budou v srpnu a se živou muzikou. 10. srpna k tanci a poslechu zahraje kapela Retrosong, kterou dobře znají návštěvníci kulturních akcí v nedalekých Modlanech a sérii zakončí v poslední srpnový den Windiband z Krupky. Vstupné se neplatí a v případě nepříznivého počasí se zábava odehraje uvnitř restaurace Sokolovna.

Vytvořeno 10.7.2019 9:06:02 | přečteno 417x | roman.nesetril
 
load