Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________ Dominantou centra obce je budova Obecního úřadu Proboštov, která byla postavena v roce 2001.

Probošta

Závoz rouškovníků skončil. Děkujeme Českému Červenému kříži

Rouškovníky - poslední závoz, autor: Roman Nešetřil

V úterý 5. května proběhl poslední závoz rouškovníků v Proboštově a Přítkově.

Již minulý týden byl také ukončen dovoz obědů, nákupů, léků a zajišťování dalších služeb seniorům z naší obce. Všechny tyto aktivity prováděli členové MS ČČK Novosedlice-Dubí-Proboštov. "Moc děkujeme za vše, co pro naše občany v té nejhorší době udělali. Rouškovníky schováme a věříme, že pokud je ještě někdy využijeme, tak jen na okrasné účely," doufá místostarosta Roman Nešetřil.

V naléhavých případech zajistí v dalších dnech nezbytný nákup, vyzvednutí léků čio zajištění další naléhavé služby seniorům Obec Proboštov. Roušky starším lidem vydává bezplatně Pošta Partner Proboštov. Členové Červeného kříže jsou připraveni obnovit své aktivity v případě zhoršení situace kolem pandemie koronaviru COVID 19.

Rouškovníky - poslední závoz1


Vytvořeno 6.5.2020 7:46:22 | přečteno 351x | roman.nesetril
 
load