Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský rybník leží v centru obce. V přilehlém areálu Pohodlíčko se odehrává většina kulturních akcí v Proboštově. Oblíbené je velké dětské hřiště u rybníka. Rybník je rájem rybářů a milovníků vodního ptactva.

Probošta

Změnit centrum Proboštova nebo zachovat současnou podobu? Občané se mohou vyjádřit

Studie centra obce Proboštov - současnost

Od pondělí 24. května jsou ve vestibulu radnice umístěny panely, představující návrhy nové podoby centra obce Proboštov.

Jejich autory jsou tepličtí architekti Petr Sedláček a Jan Kolman. Pro porovnání je na třetím panelu zachycena a popsána současná situace. Občané Proboštova a Přítkova se mohou k návrhům vyjádřit písemně se svými náměty, připomínkami, doplněními a názory, který návrh je přijatelnější a proč, případně zdali je lepší zachovat současnou podobu.

Své písemné vyjádření s uvedením kontaktu odevzdávejte na podatelně Obecního úřadu Proboštov nejpozději do 30 června 2021.

ikona souboruRevitalizace centra obce Proboštov 

Vytvořeno 25.5.2021 11:13:43 | přečteno 346x | roman.nesetril
 
load