Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Železniční zastávka Proboštov leží na páteřní trati Ústeckého kraje Děčín - Klášterec nad Ohří. Zastavují zde všechny osobní vlaky.

Probošta

Jízdní řády

Dopravní obslužnost, autor: Roman Nešetřil

Dopravní obslužnost Proboštova a Přítkova zajišťují vlaky a autobusy v rámci Dopravy Ústeckého kraje a MHD Teplice.


Proboštov a Přítkov v současné době obsluhují čtyři autobusové linky Dopravy Ústeckého kraje a také linka číslo 106 MHD Teplice. 

Proboštov leží na páteřní železniční trati Ústeckého kraje Děčín - Kadaň, Prunéřov. V zastávce Proboštov zastavují všechny osobní vlaky a rychlík 620 Krušnohor ve směru do Chebu. Osobní vlaky jsou trasovány ve směrech: Kadaň-Prunéřov - Děčín; Most - Ústí nad Labem; Litvínov - Ústí nad Labem či Teplice - Ústí nad Labem. V rámci železniční dopravy jezdí každou sobotu, neděli a státem uznaný svátek dva páry přímých vlaků Děčín - Moldava v Krušných horách a zpět, který zastavuje také v Proboštově.

Veškerá konkrétní spojení včetně kombinací vlakové a autobusové dopravy si můžete vyhledat na serveru jizdnirad.cz
Vytvořeno 22.3.2019 14:09:53 | přečteno 10556x | tana
 
load