Sobota bude na fotbalovém hřišti patřit dětem

Obec Proboštov a TJ Proboštov zve všechny děti i jejich dospělý doprovod v sobotu 29. května odpoledne na Dětský den s fotbalem.

Akce proběhne v areálu TJ Proboštov od 14.00 hodin. Nejprve budou na děti čekat soutěže sportovního charakteru, které připravili zaměstnanci Obecního úřadu Proboštov, Základní školy Proboštov, Mateřské školy Pastelka a fotbalisté. Od 16.00 se pak návštěvníci mohou těšit na komponovaný program Cesta kolem světa. Děti vydají s námořníkem za největším pokladem. Zatančí si, zazpívají, uloví potravu, projdou, projedou, přeplavou a přeletí všechny světadíly. Závěr programu pak obstará diskotéka DJ Milana.

Děti se budou po celou dobu také vyřádit na nafukovacích atrakcích, pro všechny budou k dispozici 2 stanoviště s občerstvením. Zároveň také proběhne nábor mladých fotbalových talentů.

Prosíme účastníky, aby dodržovali všechna platná protiepidemická opatření. Připomínáme, že každý účastník by měl být buď po očkování proti COVIDU 19, nebo by měl mít platný negativní test, případně potvrzení o prodělání této nemoci v předchozích 3 měsících.

Dětský den s fotbalem 2021