Pojízdná prodejna Pekárny Dubí bude v září jezdit jenom ve středu

Pouze jednou týdně a to ve středu bude pojízdná prodejna firmy PeDu zajíždět do Přítkova. Pro Proboštov se frekvence nemění.

"Abychom mohli jezdit spolehlivě i nadále, je potřeba autíčka vyspravit a připravit na zimu. Po roce nepřetržitého provozu je potřeba poopravit motory, karoserie a celkově zajistit jejich bezpečný a hygienický provoz. Servis si na nás udělal čas od 8. září. Proto od tohoto týdne přicházíme s menším omezením. Obce namísto dvou nebo tří návštěv budeme v září navštěvovat jen jednou týdně. Toto opatření je pouze na dobu nezbytnou pro opravy našich pojízdných prodejen," vysvětluje Petra Müllerová z Pekařství PeDu.

Pro naší obec to v praxi znamená, že k nám oblíbená pojízdná pekárna bude zajíždět po tuto dobu pouze ve středu a to v obvyklé časy. Do Přítkova na parkoviště u MŠ U kočiček od 12.00 do 12.30, do Proboštova na stanoviště u kapličky svatého Antonína pak od 12.35 do 13.05 hodin. Přítkovští tak na nějaký čas přijdou o závozy čerstvého pečiva v pondělí a ve středu. Provozovatel pojízdné prodejny děkuje za pochopení.